Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Radziszewo
Pauza
Vielgovia Szczecin
Pauza
Stal II Szczecin
Pauza
Zryw Kołbaskowo
2:2
Grot Gardno
Energetyk Gryfino
6:0
Future Szczecin
Mierzynianka Mierzyn
8:2
KP Przecław
Sokół Pyrzyce
4:1
Iskra Banie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Odrzanka Radziszewo
Pauza
Mierzynianka Mierzyn
Pauza
Vielgovia Szczecin
Grot Gardno
3:4
Energetyk Gryfino
Iskra Banie
2:2
KP Przecław
Future Szczecin
3:0
Stal II Szczecin
Sokół Pyrzyce
7:0
Zryw Kołbaskowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Radziszewo
Pauza
Mierzynianka Mierzyn
Pauza
KP Przecław
Pauza
Zryw Kołbaskowo
4:5
Iskra Banie
Vielgovia Szczecin
3:3
Future Szczecin
Stal II Szczecin
- : -
Grot Gardno
Energetyk Gryfino
3:1
Sokół Pyrzyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mierzynianka Mierzyn
Pauza
KP Przecław
Iskra Banie
Pauza
Zryw Kołbaskowo
0:18
Energetyk Gryfino
Future Szczecin
3:2
Odrzanka Radziszewo
Sokół Pyrzyce
11:0
Stal II Szczecin
Grot Gardno
4:1
Vielgovia Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Przecław
Pauza
Energetyk Gryfino
4:0
Iskra Banie
Stal II Szczecin
0:1
Zryw Kołbaskowo
Odrzanka Radziszewo
3:9
Grot Gardno
Vielgovia Szczecin
3:6
Sokół Pyrzyce
Mierzynianka Mierzyn
6:1
Future Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Banie
Pauza
Energetyk Gryfino
3:0
Stal II Szczecin
Future Szczecin
5:1
KP Przecław
Grot Gardno
1:2
Mierzynianka Mierzyn
Zryw Kołbaskowo
3:4
Vielgovia Szczecin
Sokół Pyrzyce
13:1
Odrzanka Radziszewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Future Szczecin
Stal II Szczecin
5:1
Iskra Banie
KP Przecław
0:1
Grot Gardno
Odrzanka Radziszewo
1:5
Zryw Kołbaskowo
Vielgovia Szczecin
2:8
Energetyk Gryfino
Mierzynianka Mierzyn
2:10
Sokół Pyrzyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
Pauza
Iskra Banie
Pauza
Future Szczecin
Pauza
Energetyk Gryfino
3:0
Odrzanka Radziszewo
Zryw Kołbaskowo
6:1
Mierzynianka Mierzyn
Stal II Szczecin
0:3
Vielgovia Szczecin
Sokół Pyrzyce
7:1
KP Przecław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Grot Gardno
Pauza
Future Szczecin
Pauza
Sokół Pyrzyce
KP Przecław
2:0
Zryw Kołbaskowo
Vielgovia Szczecin
2:7
Iskra Banie
Mierzynianka Mierzyn
2:5
Energetyk Gryfino
Odrzanka Radziszewo
3:0
Stal II Szczecin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
Pauza
Zryw Kołbaskowo
Pauza
Sokół Pyrzyce
Pauza
Iskra Banie
7:2
Future Szczecin
Vielgovia Szczecin
- : -
Odrzanka Radziszewo
Stal II Szczecin
- : -
Mierzynianka Mierzyn
Energetyk Gryfino
4:0
KP Przecław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zryw Kołbaskowo
Pauza
Energetyk Gryfino
Pauza
Sokół Pyrzyce
Future Szczecin
0:2
Grot Gardno
KP Przecław
- : -
Stal II Szczecin
Odrzanka Radziszewo
1:9
Iskra Banie
Mierzynianka Mierzyn
2:3
Vielgovia Szczecin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Szczecin
Pauza
Zryw Kołbaskowo
Pauza
Energetyk Gryfino
Pauza
Odrzanka Radziszewo
5:5
Mierzynianka Mierzyn
Iskra Banie
1:4
Grot Gardno
Vielgovia Szczecin
3:0
KP Przecław
Sokół Pyrzyce
4:1
Future Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Vielgovia Szczecin
Pauza
Stal II Szczecin
Pauza
Energetyk Gryfino
Grot Gardno
1:0
Sokół Pyrzyce
KP Przecław
6:1
Odrzanka Radziszewo
Mierzynianka Mierzyn
2:4
Iskra Banie
Future Szczecin
1:3
Zryw Kołbaskowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości