Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnik
1:6
Ina Nadarzyn
Saturn Szadzko
6:1
Korona Raduń
Sokół Granowo
1:6
Iskra Pomień
Pomorzanin Zamęcin
3:3
Orzeł Bierzwnik
Sokół Sokoliniec
0:3
Iskra Lutówko
CRS Barlinek
5:0
Gryf Objezierze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lutówko
2:2
Sokół Granowo
Iskra Pomień
2:2
Saturn Szadzko
Ina Nadarzyn
3:0
Sokół Sokoliniec
Korona Raduń
4:4
Pomorzanin Zamęcin
Gryf Objezierze
4:1
Błękitni Sarnik
Świt Barnimie
1:5
CRS Barlinek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnik
1:7
Świt Barnimie
Saturn Szadzko
2:3
Iskra Lutówko
Sokół Sokoliniec
3:2
Gryf Objezierze
Orzeł Bierzwnik
1:0
Korona Raduń
Sokół Granowo
2:4
Ina Nadarzyn
Pomorzanin Zamęcin
4:1
Iskra Pomień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pomień
2:0
Orzeł Bierzwnik
Iskra Lutówko
1:0
Pomorzanin Zamęcin
Ina Nadarzyn
4:2
Saturn Szadzko
Gryf Objezierze
6:1
Sokół Granowo
Świt Barnimie
3:4
Sokół Sokoliniec
CRS Barlinek
2:0
Błękitni Sarnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnik
Pauza
Saturn Szadzko
2:3
Gryf Objezierze
Sokół Sokoliniec
1:2
CRS Barlinek
Korona Raduń
4:3
Iskra Pomień
Orzeł Bierzwnik
4:2
Iskra Lutówko
Sokół Granowo
3:2
Świt Barnimie
Pomorzanin Zamęcin
3:1
Ina Nadarzyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pomień
Pauza
Iskra Lutówko
1:4
Korona Raduń
Błękitni Sarnik
0:1
Sokół Sokoliniec
Ina Nadarzyn
1:0
Orzeł Bierzwnik
Gryf Objezierze
2:2
Pomorzanin Zamęcin
Świt Barnimie
2:0
Saturn Szadzko
CRS Barlinek
3:0
Sokół Granowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pomień
3:2
Iskra Lutówko
Korona Raduń
2:1
Ina Nadarzyn
Orzeł Bierzwnik
4:0
Gryf Objezierze
Sokół Granowo
3:0
Błękitni Sarnik
Pomorzanin Zamęcin
3:1
Świt Barnimie
Saturn Szadzko
0:3
CRS Barlinek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnik
2:2
Saturn Szadzko
Ina Nadarzyn
5:3
Iskra Pomień
Sokół Sokoliniec
1:0
Sokół Granowo
CRS Barlinek
4:0
Pomorzanin Zamęcin
Gryf Objezierze
1:3
Korona Raduń
Świt Barnimie
1:3
Orzeł Bierzwnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pomień
4:0
Gryf Objezierze
Iskra Lutówko
2:2
Ina Nadarzyn
Saturn Szadzko
3:0
Sokół Sokoliniec
Korona Raduń
0:6
Świt Barnimie
Orzeł Bierzwnik
0:0
CRS Barlinek
Pomorzanin Zamęcin
4:3
Błękitni Sarnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnik
1:3
Orzeł Bierzwnik
Sokół Sokoliniec
1:2
Pomorzanin Zamęcin
Gryf Objezierze
0:2
Iskra Lutówko
Sokół Granowo
4:2
Saturn Szadzko
Świt Barnimie
3:1
Iskra Pomień
CRS Barlinek
5:0
Korona Raduń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pomień
0:2
CRS Barlinek
Iskra Lutówko
0:1
Świt Barnimie
Ina Nadarzyn
4:4
Gryf Objezierze
Korona Raduń
5:3
Błękitni Sarnik
Orzeł Bierzwnik
4:1
Sokół Sokoliniec
Pomorzanin Zamęcin
4:0
Sokół Granowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Szadzko
2:5
Pomorzanin Zamęcin
Błękitni Sarnik
2:1
Iskra Pomień
Sokół Sokoliniec
3:3
Korona Raduń
Sokół Granowo
1:3
Orzeł Bierzwnik
Świt Barnimie
3:2
Ina Nadarzyn
CRS Barlinek
3:4
Iskra Lutówko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Zamęcin
Pauza
Ina Nadarzyn
1:2
CRS Barlinek
Iskra Pomień
5:2
Sokół Sokoliniec
Iskra Lutówko
2:1
Błękitni Sarnik
Korona Raduń
2:3
Sokół Granowo
Orzeł Bierzwnik
9:1
Saturn Szadzko
Gryf Objezierze
2:5
Świt Barnimie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Barnimie
Pauza
Iskra Pomień
3:4
Sokół Granowo
Iskra Lutówko
5:1
Sokół Sokoliniec
Ina Nadarzyn
2:4
Błękitni Sarnik
Korona Raduń
4:0
Saturn Szadzko
Orzeł Bierzwnik
2:3
Pomorzanin Zamęcin
Gryf Objezierze
0:9
CRS Barlinek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
CRS Barlinek
2:1
Świt Barnimie
Błękitni Sarnik
- : -
Gryf Objezierze
Saturn Szadzko
- : -
Iskra Pomień
Sokół Sokoliniec
- : -
Ina Nadarzyn
Sokół Granowo
- : -
Iskra Lutówko
Pomorzanin Zamęcin
- : -
Korona Raduń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości