Terminarz

Wybierz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
5:0
Unia Dolice
Mieszko Mieszkowice
1:1
Sokół Pyrzyce
Grot Gardno
3:3
Koral Mostkowo
Błękit Pniewo
0:0
Czarni Fiege Lubanowo
Sęp Brzesko
2:1
Ina Recz
Zieloni Zielin
0:4
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
Mechanik Warnice
2:0
Gminny Klub Sportowy
Biali Sądów
2:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminny Klub Sportowy
1:4
Błękit Pniewo
Czarni Fiege Lubanowo
0:0
Zieloni Zielin
Ina Recz
0:3
Mechanik Warnice
Koral Mostkowo
3:2
Sęp Brzesko
Sokół Pyrzyce
1:1
Unia Dolice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:2
Grot Gardno
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
4:1
Gavia Choszczno
Mieszko Mieszkowice
2:1
Biali Sądów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
4:0
Czarni Fiege Lubanowo
Sęp Brzesko
2:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Unia Dolice
1:0
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
Grot Gardno
5:0
Mieszko Mieszkowice
Błękit Pniewo
4:1
Ina Recz
Biali Sądów
1:0
Sokół Pyrzyce
Zieloni Zielin
5:1
Gminny Klub Sportowy
Mechanik Warnice
1:2
Koral Mostkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pyrzyce
1:4
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
Gminny Klub Sportowy
1:0
Gavia Choszczno
Ina Recz
2:0
Zieloni Zielin
Mieszko Mieszkowice
2:0
Sęp Brzesko
Koral Mostkowo
0:1
Błękit Pniewo
Czarni Fiege Lubanowo
1:1
Unia Dolice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
5:1
Mechanik Warnice
Biali Sądów
1:1
Grot Gardno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
4:2
Ina Recz
Grot Gardno
1:1
Sokół Pyrzyce
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
0:1
Czarni Fiege Lubanowo
Unia Dolice
2:0
Gminny Klub Sportowy
Błękit Pniewo
4:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Sęp Brzesko
2:3
Biali Sądów
Zieloni Zielin
3:0*
Koral Mostkowo
Mechanik Warnice
2:0
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminny Klub Sportowy
1:1
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
Grot Gardno
2:3
Sęp Brzesko
Ina Recz
2:1
Unia Dolice
Koral Mostkowo
1:3
Gavia Choszczno
Sokół Pyrzyce
4:1
Czarni Fiege Lubanowo
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:0
Zieloni Zielin
Mieszko Mieszkowice
0:3
Błękit Pniewo
Biali Sądów
1:0
Mechanik Warnice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
1:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Unia Dolice
3:1
Koral Mostkowo
Czarni Fiege Lubanowo
4:2
Gminny Klub Sportowy
Błękit Pniewo
1:2
Biali Sądów
Zieloni Zielin
3:1
Mieszko Mieszkowice
Mechanik Warnice
1:0
Grot Gardno
Sęp Brzesko
2:1
Sokół Pyrzyce
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
3:1
Ina Recz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
1:3
Błękit Pniewo
Ina Recz
0:4
Czarni Fiege Lubanowo
Koral Mostkowo
3:2
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
Sokół Pyrzyce
3:0
Gminny Klub Sportowy
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:5
Unia Dolice
Mieszko Mieszkowice
2:0
Gavia Choszczno
Biali Sądów
4:2
Zieloni Zielin
Sęp Brzesko
2:2
Mechanik Warnice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
0:3
Biali Sądów
Gminny Klub Sportowy
3:0
Ina Recz
Unia Dolice
1:2
Mieszko Mieszkowice
Czarni Fiege Lubanowo
3:1
Koral Mostkowo
Błękit Pniewo
1:1
Sęp Brzesko
Zieloni Zielin
5:0
Grot Gardno
Mechanik Warnice
1:0
Sokół Pyrzyce
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
4:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grot Gardno
0:3
Gavia Choszczno
Koral Mostkowo
1:2
Gminny Klub Sportowy
Sokół Pyrzyce
2:0
Ina Recz
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:1
Czarni Fiege Lubanowo
Mechanik Warnice
1:1
Błękit Pniewo
Mieszko Mieszkowice
1:2
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
Biali Sądów
3:0
Unia Dolice
Sęp Brzesko
4:3
Zieloni Zielin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
- : -
Sęp Brzesko
Ina Recz
- : -
Koral Mostkowo
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
- : -
Biali Sądów
Unia Dolice
- : -
Grot Gardno
Błękit Pniewo
- : -
Sokół Pyrzyce
Gminny Klub Sportowy
- : -
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Czarni Fiege Lubanowo
- : -
Mieszko Mieszkowice
Zieloni Zielin
- : -
Mechanik Warnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości