Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
4:1
Sęp Brzesko
Unia Dolice
1:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Ogniwo Babinek
1:2
Sokół Pyrzyce
Polonia Giżyn
1:2
Gminny Klub Sportowy
Zieloni Zielin
4:0
Kłos Pełczyce
Mieszko Mieszkowice
1:1
Koral Mostkowo
Biali Sądów
0:2
Mechanik Warnice
CRS Barlinek
4:0
Orkan Suchań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminny Klub Sportowy
6:3
Zieloni Zielin
Orkan Suchań
2:1
Biali Sądów
Kłos Pełczyce
1:2
Gavia Choszczno
Ogniwo Babinek
2:0
CRS Barlinek
Sokół Pyrzyce
3:1
Koral Mostkowo
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:2
Mieszko Mieszkowice
Mechanik Warnice
4:4
Polonia Giżyn
Sęp Brzesko
3:1
Unia Dolice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zielin
2:0
Mechanik Warnice
CRS Barlinek
2:1
Sokół Pyrzyce
Gavia Choszczno
0:1
Gminny Klub Sportowy
Unia Dolice
3:2
Kłos Pełczyce
Mieszko Mieszkowice
1:1
Sęp Brzesko
Biali Sądów
3:1
Ogniwo Babinek
Koral Mostkowo
3:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Polonia Giżyn
5:1
Orkan Suchań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Pełczyce
3:1
Mieszko Mieszkowice
Mechanik Warnice
0:5
Gavia Choszczno
Sęp Brzesko
8:1
Koral Mostkowo
Ogniwo Babinek
2:0
Polonia Giżyn
Gminny Klub Sportowy
0:3
Unia Dolice
Orkan Suchań
0:1
Zieloni Zielin
Sokół Pyrzyce
3:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
CRS Barlinek
2:1
Biali Sądów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
1:0
Orkan Suchań
Unia Dolice
0:2
Mechanik Warnice
Koral Mostkowo
1:0
Kłos Pełczyce
Polonia Giżyn
3:0
CRS Barlinek
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:2
Sęp Brzesko
Zieloni Zielin
1:3
Ogniwo Babinek
Mieszko Mieszkowice
0:0
Gminny Klub Sportowy
Biali Sądów
2:2
Sokół Pyrzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminny Klub Sportowy
2:2
Koral Mostkowo
Orkan Suchań
0:0
Unia Dolice
Kłos Pełczyce
1:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Ogniwo Babinek
1:0
Gavia Choszczno
Sokół Pyrzyce
0:1
Sęp Brzesko
Mechanik Warnice
1:1
Mieszko Mieszkowice
Biali Sądów
7:1
Polonia Giżyn
CRS Barlinek
5:2
Zieloni Zielin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
1:0
CRS Barlinek
Unia Dolice
3:0
Ogniwo Babinek
Koral Mostkowo
2:0
Mechanik Warnice
Polonia Giżyn
2:4
Sokół Pyrzyce
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
7:3
Gminny Klub Sportowy
Zieloni Zielin
0:2
Biali Sądów
Mieszko Mieszkowice
0:0
Orkan Suchań
Sęp Brzesko
1:1
Kłos Pełczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
CRS Barlinek
1:0
Unia Dolice
Mechanik Warnice
2:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Orkan Suchań
1:3
Koral Mostkowo
Ogniwo Babinek
1:0
Mieszko Mieszkowice
Sokół Pyrzyce
2:2
Kłos Pełczyce
Biali Sądów
2:4
Gavia Choszczno
Gminny Klub Sportowy
6:3
Sęp Brzesko
Polonia Giżyn
4:1
Zieloni Zielin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zielin
1:2
Sokół Pyrzyce
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:0
Orkan Suchań
Mieszko Mieszkowice
2:1
CRS Barlinek
Unia Dolice
1:0
Biali Sądów
Kłos Pełczyce
3:1
Gminny Klub Sportowy
Sęp Brzesko
2:2
Mechanik Warnice
Gavia Choszczno
3:0
Polonia Giżyn
Koral Mostkowo
2:1
Ogniwo Babinek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Warnice
0:0
Kłos Pełczyce
Ogniwo Babinek
8:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Polonia Giżyn
2:2
Unia Dolice
Biali Sądów
3:0
Mieszko Mieszkowice
Zieloni Zielin
2:1
Gavia Choszczno
CRS Barlinek
1:1
Koral Mostkowo
Orkan Suchań
1:0
Sęp Brzesko
Sokół Pyrzyce
1:0
Gminny Klub Sportowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
2:2
Sokół Pyrzyce
Unia Dolice
2:0
Zieloni Zielin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:1
CRS Barlinek
Mieszko Mieszkowice
1:1
Polonia Giżyn
Kłos Pełczyce
0:1
Orkan Suchań
Gminny Klub Sportowy
5:1
Mechanik Warnice
Koral Mostkowo
1:1
Biali Sądów
Sęp Brzesko
1:1
Ogniwo Babinek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
1:3
Unia Dolice
Orkan Suchań
2:0
Gminny Klub Sportowy
CRS Barlinek
1:2
Sęp Brzesko
Sokół Pyrzyce
1:1
Mechanik Warnice
Zieloni Zielin
3:0
Mieszko Mieszkowice
Polonia Giżyn
2:2
Koral Mostkowo
Ogniwo Babinek
1:1
Kłos Pełczyce
Biali Sądów
6:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dolice
2:0
Sokół Pyrzyce
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:3
Polonia Giżyn
Mieszko Mieszkowice
0:5
Gavia Choszczno
Kłos Pełczyce
1:4
CRS Barlinek
Gminny Klub Sportowy
1:7
Ogniwo Babinek
Koral Mostkowo
1:1
Zieloni Zielin
Mechanik Warnice
2:1
Orkan Suchań
Sęp Brzesko
0:4
Biali Sądów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
0:1
Koral Mostkowo
Unia Dolice
1:1
Mieszko Mieszkowice
Zieloni Zielin
4:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Sokół Pyrzyce
1:1
Orkan Suchań
CRS Barlinek
2:0
Gminny Klub Sportowy
Polonia Giżyn
6:1
Sęp Brzesko
Ogniwo Babinek
3:1
Mechanik Warnice
Biali Sądów
1:0
Kłos Pełczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminny Klub Sportowy
0:4
Biali Sądów
Orkan Suchań
0:1
Ogniwo Babinek
Kłos Pełczyce
1:0
Polonia Giżyn
Koral Mostkowo
0:1
Unia Dolice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:3
Gavia Choszczno
Mieszko Mieszkowice
2:2
Sokół Pyrzyce
Sęp Brzesko
0:2
Zieloni Zielin
Mechanik Warnice
1:3
CRS Barlinek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminny Klub Sportowy
2:2
Polonia Giżyn
Orkan Suchań
2:0
CRS Barlinek
Kłos Pełczyce
2:0
Zieloni Zielin
Sokół Pyrzyce
5:1
Ogniwo Babinek
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:4
Unia Dolice
Koral Mostkowo
4:1
Mieszko Mieszkowice
Sęp Brzesko
1:3
Gavia Choszczno
Mechanik Warnice
1:3
Biali Sądów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dolice
4:0
Sęp Brzesko
CRS Barlinek
0:1
Ogniwo Babinek
Mieszko Mieszkowice
2:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Gavia Choszczno
3:1
Kłos Pełczyce
Koral Mostkowo
2:0
Sokół Pyrzyce
Biali Sądów
2:0
Orkan Suchań
Polonia Giżyn
3:0
Mechanik Warnice
Zieloni Zielin
3:0
Gminny Klub Sportowy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
0:1
Polonia Giżyn
Gminny Klub Sportowy
0:1
Gavia Choszczno
Kłos Pełczyce
0:2
Unia Dolice
Sęp Brzesko
5:0
Mieszko Mieszkowice
Ogniwo Babinek
0:1
Biali Sądów
Mechanik Warnice
1:2
Zieloni Zielin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:0
Koral Mostkowo
Sokół Pyrzyce
3:1
CRS Barlinek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
5:3
Mechanik Warnice
Unia Dolice
7:0
Gminny Klub Sportowy
Mieszko Mieszkowice
0:2
Kłos Pełczyce
Koral Mostkowo
1:1
Sęp Brzesko
Biali Sądów
4:2
CRS Barlinek
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:7
Sokół Pyrzyce
Polonia Giżyn
3:1
Ogniwo Babinek
Zieloni Zielin
4:0
Orkan Suchań
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminny Klub Sportowy
4:2
Mieszko Mieszkowice
Orkan Suchań
1:1
Gavia Choszczno
Kłos Pełczyce
3:0
Koral Mostkowo
Ogniwo Babinek
3:2
Zieloni Zielin
Sokół Pyrzyce
0:1
Biali Sądów
Sęp Brzesko
3:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
CRS Barlinek
2:1
Polonia Giżyn
Mechanik Warnice
0:3
Unia Dolice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dolice
0:3
Orkan Suchań
Gavia Choszczno
3:4
Ogniwo Babinek
Mieszko Mieszkowice
0:1
Mechanik Warnice
Polonia Giżyn
1:2
Biali Sądów
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:1
Kłos Pełczyce
Zieloni Zielin
3:2
CRS Barlinek
Sęp Brzesko
2:0
Sokół Pyrzyce
Koral Mostkowo
1:2
Gminny Klub Sportowy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Biali Sądów
2:2
Zieloni Zielin
Orkan Suchań
1:2
Mieszko Mieszkowice
CRS Barlinek
2:1
Gavia Choszczno
Gminny Klub Sportowy
1:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kłos Pełczyce
3:0
Sęp Brzesko
Ogniwo Babinek
2:0
Unia Dolice
Sokół Pyrzyce
2:1
Polonia Giżyn
Mechanik Warnice
3:1
Koral Mostkowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Pełczyce
1:1
Sokół Pyrzyce
Koral Mostkowo
1:3
Orkan Suchań
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:1
Mechanik Warnice
Gavia Choszczno
0:0
Biali Sądów
Unia Dolice
1:1
CRS Barlinek
Sęp Brzesko
1:2
Gminny Klub Sportowy
Zieloni Zielin
1:1
Polonia Giżyn
Mieszko Mieszkowice
2:3
Ogniwo Babinek
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
2:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
CRS Barlinek
3:1
Mieszko Mieszkowice
Gminny Klub Sportowy
1:2
Kłos Pełczyce
Sokół Pyrzyce
0:1
Zieloni Zielin
Ogniwo Babinek
1:0
Koral Mostkowo
Mechanik Warnice
2:3
Sęp Brzesko
Biali Sądów
2:1
Unia Dolice
Polonia Giżyn
2:4
Gavia Choszczno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
0:0
Zieloni Zielin
Gminny Klub Sportowy
3:1
Sokół Pyrzyce
Unia Dolice
6:3
Polonia Giżyn
Kłos Pełczyce
6:1
Mechanik Warnice
Mieszko Mieszkowice
0:2
Biali Sądów
Koral Mostkowo
0:0
CRS Barlinek
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:3
Ogniwo Babinek
Sęp Brzesko
3:2
Orkan Suchań
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
CRS Barlinek
2:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Orkan Suchań
2:2
Kłos Pełczyce
Zieloni Zielin
3:1
Unia Dolice
Sokół Pyrzyce
0:1
Gavia Choszczno
Ogniwo Babinek
4:0
Sęp Brzesko
Mechanik Warnice
5:1
Gminny Klub Sportowy
Polonia Giżyn
6:0
Mieszko Mieszkowice
Biali Sądów
5:1
Koral Mostkowo
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dolice
2:4
Gavia Choszczno
Gminny Klub Sportowy
4:1
Orkan Suchań
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
0:0
Biali Sądów
Kłos Pełczyce
2:1
Ogniwo Babinek
Mieszko Mieszkowice
1:2
Zieloni Zielin
Sęp Brzesko
3:1
CRS Barlinek
Mechanik Warnice
2:2
Sokół Pyrzyce
Koral Mostkowo
1:3
Polonia Giżyn
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
9:0
Mieszko Mieszkowice
Zieloni Zielin
2:1
Koral Mostkowo
CRS Barlinek
0:3
Kłos Pełczyce
Orkan Suchań
4:0
Mechanik Warnice
Ogniwo Babinek
1:1
Gminny Klub Sportowy
Sokół Pyrzyce
4:2
Unia Dolice
Polonia Giżyn
3:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Biali Sądów
3:1
Sęp Brzesko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
3:1
Sokół Pyrzyce
Gminny Klub Sportowy
2:5
CRS Barlinek
Koral Mostkowo
1:8
Gavia Choszczno
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:1
Zieloni Zielin
Kłos Pełczyce
1:1
Biali Sądów
Sęp Brzesko
2:1
Polonia Giżyn
Mechanik Warnice
3:4
Ogniwo Babinek
Mieszko Mieszkowice
1:7
Unia Dolice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
4:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Unia Dolice
4:0
Koral Mostkowo
Ogniwo Babinek
2:0
Orkan Suchań
Polonia Giżyn
4:2
Kłos Pełczyce
Sokół Pyrzyce
8:0
Mieszko Mieszkowice
Zieloni Zielin
3:2
Sęp Brzesko
Biali Sądów
4:0
Gminny Klub Sportowy
CRS Barlinek
11:2
Mechanik Warnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości