Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Vitkowia Witkowo
3:2
GLKS BRYZA REŃSKO
Piast Kolin
2:2
Orzeł Małkocin
Sparta Skalin
6:0
Ogniwo Dzwonowo
Zjednoczeni Wapnica
1:2
Dęby Rogowo
Podlesie Sowno
4:5
Orzeł II Pęzino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Pęzino
0:3*
Piast Kolin
Dęby Rogowo
4:1
Orzeł Małkocin
GLKS BRYZA REŃSKO
1:1
Sparta Skalin
Orkan Suchań
2:2
Podlesie Sowno
Zjednoczeni Wapnica
4:4
Vitkowia Witkowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Vitkowia Witkowo
1:3
Dęby Rogowo
Piast Kolin
1:1
Orkan Suchań
Sparta Skalin
4:1
Zjednoczeni Wapnica
Orzeł Małkocin
2:3
Orzeł II Pęzino
Podlesie Sowno
0:4
Ogniwo Dzwonowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dęby Rogowo
3:0
Orzeł II Pęzino
Ogniwo Dzwonowo
0:0
Piast Kolin
GLKS BRYZA REŃSKO
14:0
Podlesie Sowno
Orkan Suchań
4:6
Orzeł Małkocin
Vitkowia Witkowo
1:5
Sparta Skalin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kolin
0:3
GLKS BRYZA REŃSKO
Orzeł Małkocin
0:2
Ogniwo Dzwonowo
Orzeł II Pęzino
3:4
Orkan Suchań
Sparta Skalin
4:1
Dęby Rogowo
Podlesie Sowno
2:5
Zjednoczeni Wapnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Dzwonowo
1:0
Orzeł II Pęzino
Dęby Rogowo
1:3
Orkan Suchań
Zjednoczeni Wapnica
1:2
Piast Kolin
Vitkowia Witkowo
3:1
Podlesie Sowno
GLKS BRYZA REŃSKO
1:2
Orzeł Małkocin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kolin
1:1
Vitkowia Witkowo
Orkan Suchań
3:1
Ogniwo Dzwonowo
Orzeł II Pęzino
0:0
GLKS BRYZA REŃSKO
Orzeł Małkocin
4:1
Zjednoczeni Wapnica
Podlesie Sowno
0:6
Sparta Skalin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dęby Rogowo
6:3
Ogniwo Dzwonowo
Sparta Skalin
7:1
Piast Kolin
Vitkowia Witkowo
2:1
Orzeł Małkocin
Zjednoczeni Wapnica
2:3
Orzeł II Pęzino
GLKS BRYZA REŃSKO
5:4
Orkan Suchań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
2:1
Zjednoczeni Wapnica
Ogniwo Dzwonowo
3:3
GLKS BRYZA REŃSKO
Podlesie Sowno
2:0
Dęby Rogowo
Orzeł II Pęzino
2:2
Vitkowia Witkowo
Orzeł Małkocin
0:6
Sparta Skalin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Vitkowia Witkowo
0:3
Orkan Suchań
Sparta Skalin
7:0
Orzeł II Pęzino
Dęby Rogowo
3:3
GLKS BRYZA REŃSKO
Zjednoczeni Wapnica
0:2
Ogniwo Dzwonowo
Podlesie Sowno
0:3*
Piast Kolin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS BRYZA REŃSKO
6:4
Zjednoczeni Wapnica
Orkan Suchań
4:2
Sparta Skalin
Ogniwo Dzwonowo
4:3
Vitkowia Witkowo
Piast Kolin
0:1
Dęby Rogowo
Orzeł Małkocin
3:2
Podlesie Sowno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dęby Rogowo
2:1
Zjednoczeni Wapnica
Orzeł II Pęzino
5:1
Podlesie Sowno
Ogniwo Dzwonowo
3:4
Sparta Skalin
Orzeł Małkocin
1:3
Piast Kolin
GLKS BRYZA REŃSKO
3:0*
Vitkowia Witkowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Dzwonowo
Pauza
Piast Kolin
3:0*
Orzeł II Pęzino
Orzeł Małkocin
- : -
Dęby Rogowo
Sparta Skalin
- : -
GLKS BRYZA REŃSKO
Vitkowia Witkowo
0:3*
Zjednoczeni Wapnica
Podlesie Sowno
- : -
Orkan Suchań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dęby Rogowo
- : -
Vitkowia Witkowo
Orkan Suchań
- : -
Piast Kolin
Orzeł II Pęzino
- : -
Orzeł Małkocin
Ogniwo Dzwonowo
- : -
Podlesie Sowno
Zjednoczeni Wapnica
- : -
Sparta Skalin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Wapnica
Pauza
Sparta Skalin
- : -
Vitkowia Witkowo
Orzeł II Pęzino
- : -
Dęby Rogowo
Piast Kolin
- : -
Ogniwo Dzwonowo
Orzeł Małkocin
- : -
Orkan Suchań
Podlesie Sowno
- : -
GLKS BRYZA REŃSKO
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
- : -
Orzeł II Pęzino
Ogniwo Dzwonowo
- : -
Orzeł Małkocin
Dęby Rogowo
- : -
Sparta Skalin
Zjednoczeni Wapnica
- : -
Podlesie Sowno
GLKS BRYZA REŃSKO
- : -
Piast Kolin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Skalin
Pauza
Orkan Suchań
- : -
Dęby Rogowo
Orzeł II Pęzino
- : -
Ogniwo Dzwonowo
Piast Kolin
- : -
Zjednoczeni Wapnica
Orzeł Małkocin
- : -
GLKS BRYZA REŃSKO
Podlesie Sowno
- : -
Vitkowia Witkowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dęby Rogowo
Pauza
Sparta Skalin
- : -
Podlesie Sowno
Vitkowia Witkowo
- : -
Piast Kolin
Ogniwo Dzwonowo
- : -
Orkan Suchań
Zjednoczeni Wapnica
- : -
Orzeł Małkocin
GLKS BRYZA REŃSKO
- : -
Orzeł II Pęzino
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlesie Sowno
Pauza
Ogniwo Dzwonowo
- : -
Dęby Rogowo
Orkan Suchań
- : -
GLKS BRYZA REŃSKO
Orzeł II Pęzino
- : -
Zjednoczeni Wapnica
Piast Kolin
- : -
Sparta Skalin
Orzeł Małkocin
- : -
Vitkowia Witkowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Skalin
- : -
Orzeł Małkocin
Vitkowia Witkowo
- : -
Orzeł II Pęzino
Dęby Rogowo
- : -
Podlesie Sowno
Zjednoczeni Wapnica
- : -
Orkan Suchań
GLKS BRYZA REŃSKO
- : -
Ogniwo Dzwonowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS BRYZA REŃSKO
- : -
Dęby Rogowo
Orkan Suchań
- : -
Vitkowia Witkowo
Orzeł II Pęzino
- : -
Sparta Skalin
Ogniwo Dzwonowo
- : -
Zjednoczeni Wapnica
Piast Kolin
- : -
Podlesie Sowno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Skalin
- : -
Orkan Suchań
Vitkowia Witkowo
- : -
Ogniwo Dzwonowo
Dęby Rogowo
- : -
Piast Kolin
Zjednoczeni Wapnica
- : -
GLKS BRYZA REŃSKO
Podlesie Sowno
- : -
Orzeł Małkocin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości