Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swochowo
3:3
Czcibor Cedynia
Rurzyca Nawodna
0:7
Grot Gardno
LUKS Krzywin
7:2
Klon Krzymów
Łabędź Widuchowa
6:0
Iskra Banie
Zryw Kołbaskowo
4:1
Chrobry Lisie Pole
Witniczanka Witnica
3:0
Czarni Czarnówko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rurzyca Nawodna
1:3
Czcibor Cedynia
Grot Gardno
2:3
Łabędź Widuchowa
Chrobry Lisie Pole
5:0
Klon Krzymów
Czarni Czarnówko
3:1
Unia Swochowo
Iskra Banie
1:3
LUKS Krzywin
Zryw Kołbaskowo
5:3
Witniczanka Witnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rurzyca Nawodna
2:1
Czarni Czarnówko
LUKS Krzywin
6:1
Grot Gardno
Witniczanka Witnica
4:2
Chrobry Lisie Pole
Unia Swochowo
2:1
Zryw Kołbaskowo
Łabędź Widuchowa
2:1
Czcibor Cedynia
Klon Krzymów
4:1
Iskra Banie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
6:1
Rurzyca Nawodna
Witniczanka Witnica
2:2
Unia Swochowo
Grot Gardno
1:0
Klon Krzymów
Czarni Czarnówko
0:3
Łabędź Widuchowa
Czcibor Cedynia
0:1
LUKS Krzywin
Chrobry Lisie Pole
2:0
Iskra Banie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rurzyca Nawodna
1:4
Witniczanka Witnica
LUKS Krzywin
4:0
Czarni Czarnówko
Unia Swochowo
2:3
Chrobry Lisie Pole
Łabędź Widuchowa
1:0
Zryw Kołbaskowo
Klon Krzymów
1:4
Czcibor Cedynia
Iskra Banie
0:3
Grot Gardno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
1:2
LUKS Krzywin
Witniczanka Witnica
4:3
Łabędź Widuchowa
Czarni Czarnówko
2:1
Klon Krzymów
Czcibor Cedynia
5:2
Iskra Banie
Chrobry Lisie Pole
3:4
Grot Gardno
Rurzyca Nawodna
3:2
Unia Swochowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Banie
4:1
Czarni Czarnówko
LUKS Krzywin
1:2
Witniczanka Witnica
Rurzyca Nawodna
0:1
Chrobry Lisie Pole
Klon Krzymów
4:2
Zryw Kołbaskowo
Grot Gardno
3:1
Czcibor Cedynia
Łabędź Widuchowa
3:2
Unia Swochowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
3:4
Iskra Banie
Witniczanka Witnica
4:1
Klon Krzymów
Czarni Czarnówko
0:4
Grot Gardno
Rurzyca Nawodna
0:6
Łabędź Widuchowa
Chrobry Lisie Pole
1:5
Czcibor Cedynia
Unia Swochowo
2:3
LUKS Krzywin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Banie
2:3
Witniczanka Witnica
LUKS Krzywin
6:0
Rurzyca Nawodna
Grot Gardno
7:1
Zryw Kołbaskowo
Łabędź Widuchowa
5:1
Chrobry Lisie Pole
Klon Krzymów
1:2
Unia Swochowo
Czcibor Cedynia
8:2
Czarni Czarnówko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
1:3
Grot Gardno
Zryw Kołbaskowo
1:4
Czcibor Cedynia
Rurzyca Nawodna
3:6
Klon Krzymów
Łabędź Widuchowa
2:3
LUKS Krzywin
Unia Swochowo
2:1
Iskra Banie
Chrobry Lisie Pole
2:3
Czarni Czarnówko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Krzywin
3:1
Chrobry Lisie Pole
Grot Gardno
3:0
Unia Swochowo
Iskra Banie
1:1
Rurzyca Nawodna
Czarni Czarnówko
2:2
Zryw Kołbaskowo
Klon Krzymów
3:2
Łabędź Widuchowa
Czcibor Cedynia
2:3
Witniczanka Witnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarnówko
0:3
Witniczanka Witnica
Klon Krzymów
0:3
LUKS Krzywin
Czcibor Cedynia
2:3
Unia Swochowo
Chrobry Lisie Pole
2:3
Zryw Kołbaskowo
Iskra Banie
1:1
Łabędź Widuchowa
Grot Gardno
2:0
Rurzyca Nawodna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Klon Krzymów
0:3
Chrobry Lisie Pole
LUKS Krzywin
3:0
Iskra Banie
Witniczanka Witnica
5:1
Zryw Kołbaskowo
Łabędź Widuchowa
3:1
Grot Gardno
Czcibor Cedynia
2:2
Rurzyca Nawodna
Unia Swochowo
5:2
Czarni Czarnówko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Banie
6:0
Klon Krzymów
Zryw Kołbaskowo
2:0
Unia Swochowo
Grot Gardno
4:1
LUKS Krzywin
Czarni Czarnówko
4:4
Rurzyca Nawodna
Chrobry Lisie Pole
0:4
Witniczanka Witnica
Czcibor Cedynia
5:0
Łabędź Widuchowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Łabędź Widuchowa
3:0
Czarni Czarnówko
LUKS Krzywin
2:1
Czcibor Cedynia
Klon Krzymów
0:4
Grot Gardno
Rurzyca Nawodna
4:1
Zryw Kołbaskowo
Unia Swochowo
2:2
Witniczanka Witnica
Iskra Banie
1:0
Chrobry Lisie Pole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
3:1
Łabędź Widuchowa
Witniczanka Witnica
2:1
Rurzyca Nawodna
Czarni Czarnówko
1:2
LUKS Krzywin
Czcibor Cedynia
3:0
Klon Krzymów
Chrobry Lisie Pole
5:5
Unia Swochowo
Grot Gardno
3:1
Iskra Banie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Krzywin
4:0
Zryw Kołbaskowo
Grot Gardno
3:1
Chrobry Lisie Pole
Unia Swochowo
2:2
Rurzyca Nawodna
Łabędź Widuchowa
1:1
Witniczanka Witnica
Klon Krzymów
0:3
Czarni Czarnówko
Iskra Banie
2:1
Czcibor Cedynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
3:0
Klon Krzymów
Czarni Czarnówko
1:1
Iskra Banie
Witniczanka Witnica
5:0
LUKS Krzywin
Chrobry Lisie Pole
1:3
Rurzyca Nawodna
Unia Swochowo
1:0
Łabędź Widuchowa
Czcibor Cedynia
2:1
Grot Gardno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Krzywin
5:1
Unia Swochowo
Czcibor Cedynia
2:1
Chrobry Lisie Pole
Łabędź Widuchowa
11:0
Rurzyca Nawodna
Klon Krzymów
0:3
Witniczanka Witnica
Iskra Banie
2:4
Zryw Kołbaskowo
Grot Gardno
7:1
Czarni Czarnówko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarnówko
3:1
Czcibor Cedynia
Unia Swochowo
3:0
Klon Krzymów
Witniczanka Witnica
2:0
Iskra Banie
Zryw Kołbaskowo
3:4
Grot Gardno
Chrobry Lisie Pole
1:4
Łabędź Widuchowa
Rurzyca Nawodna
4:3
LUKS Krzywin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarnówko
0:1
Chrobry Lisie Pole
Klon Krzymów
0:3
Rurzyca Nawodna
LUKS Krzywin
0:3
Łabędź Widuchowa
Grot Gardno
1:0
Witniczanka Witnica
Czcibor Cedynia
5:0
Zryw Kołbaskowo
Iskra Banie
2:3
Unia Swochowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
1:7
Czarni Czarnówko
Chrobry Lisie Pole
5:3
LUKS Krzywin
Unia Swochowo
1:3
Grot Gardno
Rurzyca Nawodna
0:2
Iskra Banie
Łabędź Widuchowa
3:0
Klon Krzymów
Witniczanka Witnica
3:2
Czcibor Cedynia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości