Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
1:3
Chrobry Lisie Pole
Czcibor Cedynia
7:0
Czarni Czarnówko
Unia Swochowo
1:3
Łabędź Widuchowa
Rurzyca Nawodna
2:2
Goplana Żabów
Ogniwo Babinek
1:1
KP Przecław
Witniczanka Witnica
5:1
Iskra Banie
Pro-Team Żarczyn
2:2
LUKS Krzywin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
1:7
Czcibor Cedynia
Chrobry Lisie Pole
0:2
KP Przecław
Czarni Czarnówko
3:2
Unia Swochowo
Łabędź Widuchowa
6:1
Rurzyca Nawodna
LUKS Krzywin
1:8
Ogniwo Babinek
Iskra Banie
2:2
Pro-Team Żarczyn
Goplana Żabów
2:1
Witniczanka Witnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czcibor Cedynia
6:0
Chrobry Lisie Pole
Unia Swochowo
7:3
Zryw Kołbaskowo
Rurzyca Nawodna
2:0
Czarni Czarnówko
Ogniwo Babinek
1:0
Iskra Banie
Witniczanka Witnica
7:3
Łabędź Widuchowa
Pro-Team Żarczyn
5:0
Goplana Żabów
KP Przecław
8:0
LUKS Krzywin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
2:2
Rurzyca Nawodna
Czcibor Cedynia
8:2
Unia Swochowo
Chrobry Lisie Pole
2:2
LUKS Krzywin
Czarni Czarnówko
3:1
Witniczanka Witnica
Łabędź Widuchowa
1:3
Pro-Team Żarczyn
Goplana Żabów
0:1
Ogniwo Babinek
Iskra Banie
1:2
KP Przecław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swochowo
1:3
Chrobry Lisie Pole
Rurzyca Nawodna
0:4
Czcibor Cedynia
LUKS Krzywin
1:1
Iskra Banie
Ogniwo Babinek
5:1
Łabędź Widuchowa
Witniczanka Witnica
2:3
Zryw Kołbaskowo
Pro-Team Żarczyn
4:0
Czarni Czarnówko
KP Przecław
3:3
Goplana Żabów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
0:4
Pro-Team Żarczyn
Czcibor Cedynia
5:0
Witniczanka Witnica
Chrobry Lisie Pole
1:3
Iskra Banie
Czarni Czarnówko
1:4
Ogniwo Babinek
Unia Swochowo
2:0
Rurzyca Nawodna
Łabędź Widuchowa
1:2
KP Przecław
Goplana Żabów
4:2
LUKS Krzywin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rurzyca Nawodna
2:2
Chrobry Lisie Pole
LUKS Krzywin
2:4
Łabędź Widuchowa
Ogniwo Babinek
7:0
Zryw Kołbaskowo
Witniczanka Witnica
6:2
Unia Swochowo
Pro-Team Żarczyn
1:5
Czcibor Cedynia
Iskra Banie
5:5
Goplana Żabów
KP Przecław
3:1
Czarni Czarnówko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
1:3
KP Przecław
Czcibor Cedynia
1:3
Ogniwo Babinek
Chrobry Lisie Pole
6:2
Goplana Żabów
Czarni Czarnówko
0:3
LUKS Krzywin
Unia Swochowo
1:2
Pro-Team Żarczyn
Rurzyca Nawodna
2:9
Witniczanka Witnica
Łabędź Widuchowa
2:3
Iskra Banie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Krzywin
0:1
Zryw Kołbaskowo
Goplana Żabów
5:0
Łabędź Widuchowa
Ogniwo Babinek
3:0
Unia Swochowo
Witniczanka Witnica
1:4
Chrobry Lisie Pole
Pro-Team Żarczyn
3:3
Rurzyca Nawodna
Iskra Banie
3:5
Czarni Czarnówko
KP Przecław
1:5
Czcibor Cedynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
5:5
Iskra Banie
Czcibor Cedynia
7:0
LUKS Krzywin
Chrobry Lisie Pole
0:1
Łabędź Widuchowa
Czarni Czarnówko
0:6
Goplana Żabów
Unia Swochowo
2:6
KP Przecław
Rurzyca Nawodna
0:6
Ogniwo Babinek
Witniczanka Witnica
4:6
Pro-Team Żarczyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Łabędź Widuchowa
6:1
Czarni Czarnówko
LUKS Krzywin
5:1
Unia Swochowo
Goplana Żabów
4:1
Zryw Kołbaskowo
Ogniwo Babinek
3:2
Witniczanka Witnica
Pro-Team Żarczyn
4:4
Chrobry Lisie Pole
Iskra Banie
2:6
Czcibor Cedynia
KP Przecław
3:0
Rurzyca Nawodna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
2:3
Łabędź Widuchowa
Czcibor Cedynia
0:3
Goplana Żabów
Chrobry Lisie Pole
1:2
Czarni Czarnówko
Unia Swochowo
3:2
Iskra Banie
Rurzyca Nawodna
3:3
LUKS Krzywin
Witniczanka Witnica
3:6
KP Przecław
Pro-Team Żarczyn
1:3
Ogniwo Babinek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarnówko
4:7
Zryw Kołbaskowo
Łabędź Widuchowa
1:4
Czcibor Cedynia
LUKS Krzywin
2:6
Witniczanka Witnica
Goplana Żabów
3:1
Unia Swochowo
Ogniwo Babinek
5:0
Chrobry Lisie Pole
Iskra Banie
2:4
Rurzyca Nawodna
KP Przecław
3:2
Pro-Team Żarczyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Lisie Pole
3:7
Zryw Kołbaskowo
Czarni Czarnówko
0:6
Czcibor Cedynia
Łabędź Widuchowa
0:0
Unia Swochowo
LUKS Krzywin
0:2
Pro-Team Żarczyn
Goplana Żabów
0:3
Rurzyca Nawodna
Iskra Banie
2:1
Witniczanka Witnica
KP Przecław
2:2
Ogniwo Babinek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czcibor Cedynia
0:0
Zryw Kołbaskowo
Unia Swochowo
4:0
Czarni Czarnówko
Rurzyca Nawodna
2:2
Łabędź Widuchowa
Ogniwo Babinek
2:0
LUKS Krzywin
Witniczanka Witnica
3:0*
Goplana Żabów
Pro-Team Żarczyn
0:2
Iskra Banie
KP Przecław
4:0
Chrobry Lisie Pole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
1:2
Unia Swochowo
Chrobry Lisie Pole
2:2
Czcibor Cedynia
Czarni Czarnówko
2:1
Rurzyca Nawodna
Łabędź Widuchowa
3:6
Witniczanka Witnica
LUKS Krzywin
0:1
KP Przecław
Goplana Żabów
2:1
Pro-Team Żarczyn
Iskra Banie
0:3
Ogniwo Babinek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swochowo
0:7
Czcibor Cedynia
Rurzyca Nawodna
1:3
Zryw Kołbaskowo
LUKS Krzywin
1:5
Chrobry Lisie Pole
Ogniwo Babinek
5:2
Goplana Żabów
Witniczanka Witnica
8:0
Czarni Czarnówko
Pro-Team Żarczyn
2:6
Łabędź Widuchowa
KP Przecław
1:3
Iskra Banie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
1:5
Witniczanka Witnica
Czcibor Cedynia
6:1
Rurzyca Nawodna
Chrobry Lisie Pole
2:1
Unia Swochowo
Czarni Czarnówko
3:1
Pro-Team Żarczyn
Łabędź Widuchowa
1:3
Ogniwo Babinek
Goplana Żabów
4:3
KP Przecław
Iskra Banie
3:2
LUKS Krzywin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rurzyca Nawodna
3:1
Unia Swochowo
LUKS Krzywin
4:1
Goplana Żabów
Ogniwo Babinek
6:0
Czarni Czarnówko
Witniczanka Witnica
1:4
Czcibor Cedynia
Pro-Team Żarczyn
2:6
Zryw Kołbaskowo
Iskra Banie
0:0
Chrobry Lisie Pole
KP Przecław
5:3
Łabędź Widuchowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
1:3
Ogniwo Babinek
Czcibor Cedynia
7:1
Pro-Team Żarczyn
Chrobry Lisie Pole
3:3
Rurzyca Nawodna
Czarni Czarnówko
1:2
KP Przecław
Unia Swochowo
3:2
Witniczanka Witnica
Łabędź Widuchowa
4:3
LUKS Krzywin
Goplana Żabów
2:3
Iskra Banie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Krzywin
2:1
Czarni Czarnówko
Goplana Żabów
0:2
Chrobry Lisie Pole
Ogniwo Babinek
3:0
Czcibor Cedynia
Witniczanka Witnica
6:1
Rurzyca Nawodna
Pro-Team Żarczyn
0:2
Unia Swochowo
Iskra Banie
4:2
Łabędź Widuchowa
KP Przecław
2:0
Zryw Kołbaskowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
4:0
LUKS Krzywin
Czcibor Cedynia
3:0
KP Przecław
Chrobry Lisie Pole
0:8
Witniczanka Witnica
Czarni Czarnówko
2:1
Iskra Banie
Unia Swochowo
3:3
Ogniwo Babinek
Rurzyca Nawodna
3:0
Pro-Team Żarczyn
Łabędź Widuchowa
4:0
Goplana Żabów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Łabędź Widuchowa
0:0
Chrobry Lisie Pole
LUKS Krzywin
2:2
Czcibor Cedynia
Goplana Żabów
0:4
Czarni Czarnówko
Ogniwo Babinek
3:0
Rurzyca Nawodna
Pro-Team Żarczyn
1:5
Witniczanka Witnica
Iskra Banie
1:1
Zryw Kołbaskowo
KP Przecław
3:1
Unia Swochowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
1:5
Goplana Żabów
Czcibor Cedynia
2:0
Iskra Banie
Chrobry Lisie Pole
2:7
Pro-Team Żarczyn
Czarni Czarnówko
2:0
Łabędź Widuchowa
Unia Swochowo
1:2
LUKS Krzywin
Rurzyca Nawodna
5:4
KP Przecław
Witniczanka Witnica
6:4
Ogniwo Babinek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarnówko
1:3
Chrobry Lisie Pole
Łabędź Widuchowa
1:3
Zryw Kołbaskowo
LUKS Krzywin
3:0
Rurzyca Nawodna
Goplana Żabów
0:5
Czcibor Cedynia
Ogniwo Babinek
4:2
Pro-Team Żarczyn
Iskra Banie
5:0
Unia Swochowo
KP Przecław
2:9
Witniczanka Witnica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kołbaskowo
- : -
Czarni Czarnówko
Czcibor Cedynia
- : -
Łabędź Widuchowa
Chrobry Lisie Pole
- : -
Ogniwo Babinek
Unia Swochowo
- : -
Goplana Żabów
Rurzyca Nawodna
- : -
Iskra Banie
Witniczanka Witnica
- : -
LUKS Krzywin
Pro-Team Żarczyn
- : -
KP Przecław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości