Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
Pauza
Energetyk Gryfino
5:2
Orkan Suchań
Odra Chojna
5:3
Stal Lipiany
Unia Dolice
1:1
Iskra Banie
Orzeł Grzędzice
2:1
Zorza Dobrzany
Sokół Pyrzyce
0:0
Dąb Dębno
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:2
Gavia Choszczno
CRS Barlinek
7:1
Ogniwo Babinek
KS Kłos Pełczyce
1:0
Osadnik Myślibórz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Lipiany
Pauza
Gavia Choszczno
3:1
KS Kłos Pełczyce
Odra Chojna
1:2
Energetyk Gryfino
Osadnik Myślibórz
1:1
CRS Barlinek
Zorza Dobrzany
3:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Orkan Suchań
2:3
Unia Dolice
Dąb Dębno
2:1
Orzeł Grzędzice
Ogniwo Babinek
3:0
Morzycko Moryń
Iskra Banie
3:2
Sokół Pyrzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
3:7
Stal Lipiany
Morzycko Moryń
2:5
Osadnik Myślibórz
Unia Dolice
1:6
Odra Chojna
Orzeł Grzędzice
0:1
Iskra Banie
Sokół Pyrzyce
2:1
Orkan Suchań
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
0:1
Dąb Dębno
CRS Barlinek
2:0
Gavia Choszczno
KS Kłos Pełczyce
3:2
Zorza Dobrzany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
2:0
Unia Dolice
Gavia Choszczno
0:3
Morzycko Moryń
Odra Chojna
6:0
Sokół Pyrzyce
Stal Lipiany
5:1
Ogniwo Babinek
Zorza Dobrzany
4:3
CRS Barlinek
Orkan Suchań
3:3
Orzeł Grzędzice
Dąb Dębno
4:0
KS Kłos Pełczyce
Iskra Banie
4:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
Pauza
Morzycko Moryń
4:0
Zorza Dobrzany
Unia Dolice
2:0
Stal Lipiany
Orzeł Grzędzice
1:1
Odra Chojna
Ogniwo Babinek
1:6
Osadnik Myślibórz
Sokół Pyrzyce
3:2
Energetyk Gryfino
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:2
Orkan Suchań
CRS Barlinek
3:1
Dąb Dębno
KS Kłos Pełczyce
3:0
Iskra Banie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Dobrzany
Pauza
Energetyk Gryfino
4:1
Orzeł Grzędzice
Gavia Choszczno
5:1
Ogniwo Babinek
Odra Chojna
3:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Stal Lipiany
5:1
Osadnik Myślibórz
Unia Dolice
1:3
Sokół Pyrzyce
Orkan Suchań
4:4
KS Kłos Pełczyce
Dąb Dębno
3:3
Morzycko Moryń
Iskra Banie
1:6
CRS Barlinek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębno
Pauza
Morzycko Moryń
7:1
Iskra Banie
Osadnik Myślibórz
1:3
Gavia Choszczno
Orzeł Grzędzice
2:1
Unia Dolice
Ogniwo Babinek
0:4
Zorza Dobrzany
Sokół Pyrzyce
3:2
Stal Lipiany
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
0:2
Energetyk Gryfino
CRS Barlinek
2:1
Orkan Suchań
KS Kłos Pełczyce
0:4
Odra Chojna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Banie
Pauza
Energetyk Gryfino
4:2
KS Kłos Pełczyce
Odra Chojna
0:0
CRS Barlinek
Stal Lipiany
3:3
Gavia Choszczno
Unia Dolice
2:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Zorza Dobrzany
0:2
Osadnik Myślibórz
Orkan Suchań
2:2
Morzycko Moryń
Dąb Dębno
5:1
Ogniwo Babinek
Sokół Pyrzyce
2:2
Orzeł Grzędzice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
Pauza
Gavia Choszczno
0:0
Zorza Dobrzany
Morzycko Moryń
2:2
Odra Chojna
Osadnik Myślibórz
1:1
Dąb Dębno
Orzeł Grzędzice
3:8
Stal Lipiany
Ogniwo Babinek
4:2
Iskra Banie
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
0:7
Sokół Pyrzyce
CRS Barlinek
2:0
Energetyk Gryfino
KS Kłos Pełczyce
1:2
Unia Dolice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Chojna
Pauza
Energetyk Gryfino
2:3
Morzycko Moryń
Stal Lipiany
1:1
Zorza Dobrzany
Unia Dolice
1:1
CRS Barlinek
Orzeł Grzędzice
1:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Orkan Suchań
2:1
Ogniwo Babinek
Dąb Dębno
6:0
Gavia Choszczno
Sokół Pyrzyce
2:5
KS Kłos Pełczyce
Iskra Banie
3:1
Osadnik Myślibórz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
Pauza
Gavia Choszczno
1:3
Iskra Banie
Morzycko Moryń
4:0
Unia Dolice
Osadnik Myślibórz
1:1
Orkan Suchań
Zorza Dobrzany
0:4
Dąb Dębno
Ogniwo Babinek
1:3
Odra Chojna
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:1
Stal Lipiany
CRS Barlinek
2:1
Sokół Pyrzyce
KS Kłos Pełczyce
0:3
Orzeł Grzędzice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dolice
Pauza
Energetyk Gryfino
1:1
Ogniwo Babinek
Odra Chojna
2:0
Osadnik Myślibórz
Stal Lipiany
1:3
Dąb Dębno
Orzeł Grzędzice
0:6
CRS Barlinek
Orkan Suchań
1:3
Gavia Choszczno
Sokół Pyrzyce
2:3
Morzycko Moryń
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:3
KS Kłos Pełczyce
Iskra Banie
1:2
Zorza Dobrzany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pyrzyce
Pauza
Gavia Choszczno
0:3
Odra Chojna
Morzycko Moryń
5:0
Orzeł Grzędzice
Osadnik Myślibórz
7:0
Energetyk Gryfino
Zorza Dobrzany
1:1
Orkan Suchań
Dąb Dębno
5:0
Iskra Banie
Ogniwo Babinek
0:3
Unia Dolice
CRS Barlinek
3:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
KS Kłos Pełczyce
1:1
Stal Lipiany
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
Pauza
Energetyk Gryfino
3:2
Gavia Choszczno
Odra Chojna
4:3
Zorza Dobrzany
Stal Lipiany
5:3
Iskra Banie
Unia Dolice
1:2
Osadnik Myślibórz
Orkan Suchań
2:2
Dąb Dębno
Sokół Pyrzyce
3:1
Ogniwo Babinek
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
0:5
Morzycko Moryń
KS Kłos Pełczyce
1:3
CRS Barlinek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Pauza
Gavia Choszczno
4:0
Unia Dolice
Morzycko Moryń
5:2
KS Kłos Pełczyce
Osadnik Myślibórz
4:0
Sokół Pyrzyce
Zorza Dobrzany
2:3
Energetyk Gryfino
Ogniwo Babinek
1:2
Orzeł Grzędzice
Iskra Banie
2:1
Orkan Suchań
CRS Barlinek
0:1
Stal Lipiany
Dąb Dębno
- : -
Odra Chojna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kłos Pełczyce
Pauza
Energetyk Gryfino
2:3
Dąb Dębno
Odra Chojna
8:2
Iskra Banie
Stal Lipiany
2:0
Orkan Suchań
Orzeł Grzędzice
2:4
Osadnik Myślibórz
Sokół Pyrzyce
3:2
Gavia Choszczno
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:2
Ogniwo Babinek
CRS Barlinek
1:1
Morzycko Moryń
Unia Dolice
- : -
Zorza Dobrzany
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
CRS Barlinek
Pauza
Gavia Choszczno
5:0
Orzeł Grzędzice
Morzycko Moryń
4:2
Stal Lipiany
Osadnik Myślibórz
3:1
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Zorza Dobrzany
2:0
Sokół Pyrzyce
Orkan Suchań
0:0
Odra Chojna
Dąb Dębno
7:1
Unia Dolice
Ogniwo Babinek
4:3
KS Kłos Pełczyce
Iskra Banie
4:3
Energetyk Gryfino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
Pauza
Gavia Choszczno
- : -
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Osadnik Myślibórz
- : -
KS Kłos Pełczyce
Stal Lipiany
- : -
Odra Chojna
Zorza Dobrzany
- : -
Orzeł Grzędzice
Orkan Suchań
- : -
Energetyk Gryfino
Dąb Dębno
- : -
Sokół Pyrzyce
Ogniwo Babinek
- : -
CRS Barlinek
Iskra Banie
- : -
Unia Dolice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Lipiany
Pauza
Energetyk Gryfino
- : -
Odra Chojna
Morzycko Moryń
- : -
Ogniwo Babinek
Unia Dolice
- : -
Orkan Suchań
Orzeł Grzędzice
- : -
Dąb Dębno
Sokół Pyrzyce
- : -
Iskra Banie
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
- : -
Zorza Dobrzany
CRS Barlinek
- : -
Osadnik Myślibórz
KS Kłos Pełczyce
- : -
Gavia Choszczno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Babinek
Pauza
Gavia Choszczno
- : -
CRS Barlinek
Odra Chojna
- : -
Unia Dolice
Osadnik Myślibórz
- : -
Morzycko Moryń
Stal Lipiany
- : -
Energetyk Gryfino
Zorza Dobrzany
- : -
KS Kłos Pełczyce
Orkan Suchań
- : -
Sokół Pyrzyce
Dąb Dębno
- : -
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Iskra Banie
- : -
Orzeł Grzędzice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Osadnik Myślibórz
Pauza
Morzycko Moryń
- : -
Gavia Choszczno
Unia Dolice
- : -
Energetyk Gryfino
Orzeł Grzędzice
- : -
Orkan Suchań
Ogniwo Babinek
- : -
Stal Lipiany
Sokół Pyrzyce
- : -
Odra Chojna
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
- : -
Iskra Banie
CRS Barlinek
- : -
Zorza Dobrzany
KS Kłos Pełczyce
- : -
Dąb Dębno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gavia Choszczno
Pauza
Energetyk Gryfino
- : -
Sokół Pyrzyce
Odra Chojna
- : -
Orzeł Grzędzice
Osadnik Myślibórz
- : -
Ogniwo Babinek
Stal Lipiany
- : -
Unia Dolice
Zorza Dobrzany
- : -
Morzycko Moryń
Orkan Suchań
- : -
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Dąb Dębno
- : -
CRS Barlinek
Iskra Banie
- : -
KS Kłos Pełczyce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Dobrzany
Pauza
Morzycko Moryń
- : -
Dąb Dębno
Osadnik Myślibórz
- : -
Stal Lipiany
Orzeł Grzędzice
- : -
Energetyk Gryfino
Ogniwo Babinek
- : -
Gavia Choszczno
Sokół Pyrzyce
- : -
Unia Dolice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
- : -
Odra Chojna
CRS Barlinek
- : -
Iskra Banie
KS Kłos Pełczyce
- : -
Orkan Suchań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości