Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Krzywin
Pauza
Piast Piaseczno
5:2
Witniczanka Witnica
Czarni Czarnówko
1:3
Rurzyca Nawodna
Czarni Fiege Lubanowo
2:1
Łabędź Widuchowa
Mieszko Mieszkowice
2:2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Korona Klępicz
1:1
Zjednoczeni Kurzycko
Iskra Banie
5:0
Chrobry Lisie Pole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
Pauza
LUKS Krzywin
0:2
Iskra Banie
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
4:1
Korona Klępicz
Chrobry Lisie Pole
1:3
Czarni Fiege Lubanowo
Rurzyca Nawodna
3:1
Piast Piaseczno
Łabędź Widuchowa
2:2
Mieszko Mieszkowice
Zjednoczeni Kurzycko
0:0
Czarni Czarnówko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Banie
Pauza
Witniczanka Witnica
6:0
Rurzyca Nawodna
Czarni Czarnówko
2:5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Mieszko Mieszkowice
2:1
Chrobry Lisie Pole
Czarni Fiege Lubanowo
1:0
LUKS Krzywin
Piast Piaseczno
0:2
Zjednoczeni Kurzycko
Korona Klępicz
1:3
Łabędź Widuchowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rurzyca Nawodna
Pauza
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
7:0
Piast Piaseczno
Chrobry Lisie Pole
1:1
Korona Klępicz
LUKS Krzywin
1:4
Mieszko Mieszkowice
Łabędź Widuchowa
2:2
Czarni Czarnówko
Iskra Banie
3:0*
Czarni Fiege Lubanowo
Zjednoczeni Kurzycko
3:4
Witniczanka Witnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Fiege Lubanowo
Pauza
Mieszko Mieszkowice
1:2
Iskra Banie
Witniczanka Witnica
2:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Korona Klępicz
3:3
LUKS Krzywin
Piast Piaseczno
3:3
Łabędź Widuchowa
Czarni Czarnówko
0:2
Chrobry Lisie Pole
Rurzyca Nawodna
3:1
Zjednoczeni Kurzycko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Lisie Pole
3:1
Piast Piaseczno
Czarni Fiege Lubanowo
5:1
Mieszko Mieszkowice
Łabędź Widuchowa
3:1
Witniczanka Witnica
LUKS Krzywin
5:0
Czarni Czarnówko
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
6:1
Rurzyca Nawodna
Iskra Banie
9:0
Korona Klępicz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
2:0
Chrobry Lisie Pole
Rurzyca Nawodna
2:2
Łabędź Widuchowa
Czarni Czarnówko
0:7
Iskra Banie
Zjednoczeni Kurzycko
1:5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Piast Piaseczno
7:2
LUKS Krzywin
Korona Klępicz
3:2
Czarni Fiege Lubanowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Pauza
LUKS Krzywin
2:0
Witniczanka Witnica
Mieszko Mieszkowice
6:0
Korona Klępicz
Chrobry Lisie Pole
0:1
Rurzyca Nawodna
Łabędź Widuchowa
8:0
Zjednoczeni Kurzycko
Czarni Fiege Lubanowo
2:0
Czarni Czarnówko
Iskra Banie
3:0
Piast Piaseczno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Klępicz
Pauza
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
4:0
Łabędź Widuchowa
Witniczanka Witnica
0:3
Iskra Banie
Zjednoczeni Kurzycko
1:1
Chrobry Lisie Pole
Czarni Czarnówko
0:1
Mieszko Mieszkowice
Piast Piaseczno
2:4
Czarni Fiege Lubanowo
Rurzyca Nawodna
0:1
LUKS Krzywin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Łabędź Widuchowa
Pauza
Chrobry Lisie Pole
2:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
LUKS Krzywin
3:2
Zjednoczeni Kurzycko
Mieszko Mieszkowice
5:1
Piast Piaseczno
Korona Klępicz
3:0
Czarni Czarnówko
Czarni Fiege Lubanowo
5:3
Witniczanka Witnica
Iskra Banie
5:0
Rurzyca Nawodna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
5:0
LUKS Krzywin
Witniczanka Witnica
0:0
Mieszko Mieszkowice
Rurzyca Nawodna
4:1
Czarni Fiege Lubanowo
Piast Piaseczno
13:1
Korona Klępicz
Łabędź Widuchowa
2:1
Chrobry Lisie Pole
Zjednoczeni Kurzycko
0:4
Iskra Banie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarnówko
1:2
Piast Piaseczno
Czarni Fiege Lubanowo
3:2
Zjednoczeni Kurzycko
LUKS Krzywin
1:0
Łabędź Widuchowa
Mieszko Mieszkowice
2:1
Rurzyca Nawodna
Korona Klępicz
0:9
Witniczanka Witnica
Iskra Banie
2:0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Lisie Pole
1:3
LUKS Krzywin
Rurzyca Nawodna
4:2
Korona Klępicz
Łabędź Widuchowa
2:4
Iskra Banie
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
0:2
Czarni Fiege Lubanowo
Witniczanka Witnica
3:0
Czarni Czarnówko
Zjednoczeni Kurzycko
3:3
Mieszko Mieszkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Krzywin
Pauza
Chrobry Lisie Pole
2:3
Iskra Banie
Łabędź Widuchowa
1:3
Czarni Fiege Lubanowo
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
7:2
Mieszko Mieszkowice
Rurzyca Nawodna
2:0
Czarni Czarnówko
Witniczanka Witnica
0:0
Piast Piaseczno
Zjednoczeni Kurzycko
6:1
Korona Klępicz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Witniczanka Witnica
Pauza
Mieszko Mieszkowice
0:3
Łabędź Widuchowa
Czarni Fiege Lubanowo
5:0
Chrobry Lisie Pole
Iskra Banie
5:1
LUKS Krzywin
Czarni Czarnówko
0:12
Zjednoczeni Kurzycko
Korona Klępicz
0:10
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Piast Piaseczno
1:1
Rurzyca Nawodna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Banie
Pauza
LUKS Krzywin
0:2
Czarni Fiege Lubanowo
Chrobry Lisie Pole
1:1
Mieszko Mieszkowice
Łabędź Widuchowa
8:1
Korona Klępicz
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
7:0
Czarni Czarnówko
Rurzyca Nawodna
2:1
Witniczanka Witnica
Zjednoczeni Kurzycko
2:2
Piast Piaseczno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rurzyca Nawodna
Pauza
Czarni Fiege Lubanowo
2:0
Iskra Banie
Mieszko Mieszkowice
3:0
LUKS Krzywin
Korona Klępicz
1:4
Chrobry Lisie Pole
Czarni Czarnówko
1:5
Łabędź Widuchowa
Witniczanka Witnica
7:2
Zjednoczeni Kurzycko
Piast Piaseczno
1:3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Fiege Lubanowo
Pauza
LUKS Krzywin
4:1
Korona Klępicz
Chrobry Lisie Pole
1:0
Czarni Czarnówko
Łabędź Widuchowa
2:0
Piast Piaseczno
Iskra Banie
4:0
Mieszko Mieszkowice
Zjednoczeni Kurzycko
2:2
Rurzyca Nawodna
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:1
Witniczanka Witnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Kurzycko
Pauza
Mieszko Mieszkowice
4:1
Czarni Fiege Lubanowo
Czarni Czarnówko
3:6
LUKS Krzywin
Rurzyca Nawodna
1:5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Korona Klępicz
0:13
Iskra Banie
Witniczanka Witnica
2:3
Łabędź Widuchowa
Piast Piaseczno
3:5
Chrobry Lisie Pole
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Mieszkowice
Pauza
LUKS Krzywin
3:1
Piast Piaseczno
Chrobry Lisie Pole
1:7
Witniczanka Witnica
Łabędź Widuchowa
6:0
Rurzyca Nawodna
Czarni Fiege Lubanowo
3:0*
Korona Klępicz
Iskra Banie
8:0
Czarni Czarnówko
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
6:1
Zjednoczeni Kurzycko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Pauza
Czarni Czarnówko
0:4
Czarni Fiege Lubanowo
Witniczanka Witnica
3:2
LUKS Krzywin
Korona Klępicz
0:3
Mieszko Mieszkowice
Piast Piaseczno
0:2
Iskra Banie
Rurzyca Nawodna
4:2
Chrobry Lisie Pole
Zjednoczeni Kurzycko
1:0
Łabędź Widuchowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Klępicz
Pauza
Mieszko Mieszkowice
3:0
Czarni Czarnówko
Chrobry Lisie Pole
2:3
Zjednoczeni Kurzycko
Łabędź Widuchowa
0:5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
LUKS Krzywin
0:1
Rurzyca Nawodna
Czarni Fiege Lubanowo
5:0
Piast Piaseczno
Iskra Banie
8:1
Witniczanka Witnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarnówko
4:1
Korona Klępicz
Witniczanka Witnica
0:1
Czarni Fiege Lubanowo
Piast Piaseczno
2:3
Mieszko Mieszkowice
Rurzyca Nawodna
1:1
Iskra Banie
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
9:1
Chrobry Lisie Pole
Zjednoczeni Kurzycko
6:1
LUKS Krzywin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarnówko
Pauza
Mieszko Mieszkowice
5:3
Witniczanka Witnica
Chrobry Lisie Pole
3:3
Łabędź Widuchowa
LUKS Krzywin
0:5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Czarni Fiege Lubanowo
7:3
Rurzyca Nawodna
Korona Klępicz
0:12
Piast Piaseczno
Iskra Banie
1:1
Zjednoczeni Kurzycko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Lisie Pole
Pauza
Łabędź Widuchowa
- : -
LUKS Krzywin
Witniczanka Witnica
- : -
Korona Klępicz
Rurzyca Nawodna
- : -
Mieszko Mieszkowice
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
- : -
Iskra Banie
Zjednoczeni Kurzycko
- : -
Czarni Fiege Lubanowo
Piast Piaseczno
- : -
Czarni Czarnówko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piaseczno
Pauza
Czarni Czarnówko
- : -
Witniczanka Witnica
Czarni Fiege Lubanowo
- : -
Orzeł Trzcińsko-Zdrój
LUKS Krzywin
- : -
Chrobry Lisie Pole
Mieszko Mieszkowice
- : -
Zjednoczeni Kurzycko
Korona Klępicz
- : -
Rurzyca Nawodna
Iskra Banie
- : -
Łabędź Widuchowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości